Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące leczenia ortodontycznego i stomatologicznego.
Zapraszamy również do odwiedzin w sercu Starej Oliwy.

r

Napisz do nas

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Clinica Ortodontica.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Clinica Ortodontica, ul. Kaprów 19/2, 80-316, Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia,
ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Clinica Ortodontica. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Dziękujemy za wiadomość!
Skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.
Zamknij mapę
Q

Dane
Kontaktowe

Komórkowy
602 480 352
stacjonarny
58 558 48 40
e-mail
gabinet@orzelska.pl
Mapa
pokaż mapę