Nasz zespół

dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska

Lekarz-dentysta- specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej (1985r.) oraz II stopnia z zakresu ortodoncji (1993r.). W latach 1982 - 2004 asystent i starszy wykładowca Katedry i Zakładu Ortodoncji Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2003r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych kursach ortodontycznych polskich i zagranicznych wykładowców (Polska, USA, Francja, Niemcy, Szwajcaria). Po odbyciu dwukrotnego stażu w Arlington w Teksasie uzyskała tytuł Alexander Discipline Instructor. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych za pomocą aparatów stałych i wyjmowanych.

dr n. med. Maria Orzelska-Blomberg

Lekarz-dentysta- w trakcie specjalizacji z ortodoncji

Ukończyłam studia na kierunku lekarsko- dentystycznym GUMed w 2010r. W latach 2011-2014 byłam zatrudniona jako asystent w Zakładzie Anatomii Klinicznej GUMed. Aktualnie pracuję w Zakładzie i Poradni Ortodoncji GUMed na stanowisku asystenta, gdzie realizuję program specjalizacji w ortodoncji. W 2016 roku obroniłam pracę doktorską pt. "Przydatność analizy cefalometrycznej topografii kości gnykowej w ortodoncji". Aktywnie uczestniczę w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Moja pasja do ortodoncji rosła w miarę poszerzania swoich umiejętności. Codzienna praca z pacjentem oraz jego zdrowy uśmiech po zakończeniu leczenia stanowią dla mnie ogromne źródło satysfakcji. Prywatnie interesuję się sztuką, głównie malarstwem, historią oraz uwielbiam spacery z moim buldożkiem francuskim -Maximem.

dr Marek Orzelski

Lekarz-dentysta

Ukończyłem studia na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym, oddziale lekarsko-dentystycznym. Po ich ukończeniu, wróciłem do gdańskich korzeni, pragnąc dalej rozwijać się zawodowo. Stomatologia od zawsze była w centrum moich zainteresowań, głównie ze względu na rodzinne tradycje lekarskie. Na codzień interesuję się motoryzacją i żeglarstwem, w wolnych chwilach pływam na desce windsurfingowej.

dr Małgorzata Wolf-Nosewicz

Lekarz-dentysta- specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

W 2004r. ukończyłam studia na oddziale stomatologicznym GUMed. w latach 2004-2014 byłam zatrudniona jako asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej GUMed. W 2011r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie Stomatologia Zachowawcza z Endodoncją. Od 2006r. z olbrzymią przyjemnością współpracuję z dr n. med. Anną Kienitz-Orzelską.

dr Agnieszka Szemraj

Lekarz-dentysta- doktorantka Zakładu Ortodoncji GUMed

Ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ortodoncja zafascynowała mnie już w tracie studiów, dlatego zostałam członkiem Studenckiego Koła Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Moja praca naukowa została nagrodzona Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia naukowe w 2012 r. Od 2015 roku jestem związana z Zakładem Ortodoncji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie realizuję badania do swojej pracy doktorskiej oraz od 2018 roku pracuję na etacie naukowo-dydaktycznym jako asystent. W kręgu moich zainteresowań są szczególnie pacjenci ze zgryzem otwartym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W wolnych chwilach kocham podróżować.

Elżbieta Łągiewska

Higienistka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną z wieloletnim stażem. Doświadczenia nabierałam w Zakładzie Ortodoncji Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej dr n. med. Anny Kienitz-Orzelskiej.

Bożena Ptaszyńska

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. Rejestracja

Patrycja Kamyszek

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna.

Iwona Gacka

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna.