Krótko o mnie

Dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Odziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej (1985r.) oraz II stopnia z zakresu ortodoncji (1993r.). W latach 1982 - 2004 asystent i starszy wykładowca Katedry i Zakładu Ortodoncji Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2003r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych kursach ortodontycznych polskich i zagranicznych wykładowców(Polska, USA, Francja, Niemcy, Szwajcaria). Po odbyciu dwukrotnego stażu w Arlington w Teksasie uzyskała tytuł Alexander Discipline Instructor. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych za pomocą aparatów stałych i wyjmowanych.

clinica ortodontica maria orzelska-blomberg

Krótko o mnie

DR N. MED. Maria Orzelska-Blomberg

Ukończyłam studia na kierunku lekarsko- dentystycznym GUMED w 2010r. W latach 2011-2014 byłam zatrudniona jako asystent w Zakładzie Anatomii Klinicznej GUMED. Aktualnie pracuję w Zakładzie Ortodoncji GUMED na stanowisku asystenta. Należę do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Moja pasja do ortodoncji rosła w miarę poszerzania swoich umiejętności. Codzienna praca z pacjentem oraz jego zdrowy uśmiech po zakończeniu leczenia stanowią dla mnie ogromne źródło satysfakcji. Prywatnie intersuję się sztuką, głównie malarstwem, historią oraz uwielbiam spacery z moim buldożkiem francuskim -Maximem.

clinica ortodontica maria orzelska-blomberg

Krótko o mnie

Marek Orzelski

Ukończyłem studia na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym, oddziale lekarsko-dentystycznym. Po ich ukończeniu, wróciłem do gdańskich korzeni, pragnąc dalej rozwijać się zawodowo. Stomatologia od zawsze była w centrum moich zainteresowań, głównie ze względu na rodzinne tradycje lekarskie. Na codzień interesuję się motoryzacją i żeglarstwem, w wolnych chwilach pływam na desce windsurfingowej.

clinica ortodontica marek orzelski
clinica ortodontica malgorzata wolf-nosewicz

Krótko o mnie

Małgorzata Wolf-Nosewicz

W 2004r. ukończyłam studia na oddziale stomatologicznym GUMED. w latach 2004-2014 byłam zatrudniona jako asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawaczej GUMED. W 2011r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie Stomatologia Zachowawcza z Endodoncja. Od 2006r. z olbrzymią przyjemnością współpracuję z Dr n. med. Anną Kienitz-Orzelską.

clinica ortodontica malgorzata wolf-nosewicz

Krótko o mnie

Elżbieta Łągiewska

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną z wieloletnim stażem. Doświadczenia nabierałam w Zakładzie Ortodoncji Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej Dr n. med. Anny Kienitz-Orzelskiej.

clinica ortodontica elzbieta lagiewska
clinica ortodontica malgorzata wolf-nosewicz

Krótko o mnie

BOŻENA PTASZYŃSKA

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna.

clinica ortodontica malgorzata wolf-nosewicz

Możesz nam zaufać.